Blue Flower

http://pracowniamebli.com

Stanęłam ostatnio przed bardzo ważnym zadaniem - remont kuchni. Dla mnie jest to poza sypialnią najważniejsze, miejsce w domu. Bardzo istotne było to, by kuchnia była funkcjonalna. W wykonaniu tej misja pomogła mi http://pracowniamebli.com.

 Długo zastanawiałam się nad tym jak urządzić kuchnię, by była piękna i pomieściła wszystkie rzeczy które są w niej niezbędne. Mówię o jednym, drugim, trzecim komplecie garnków, całej kolekcji kubków, które uwielbiam. Miski, sztućce, ściereczki jedzenie, to wszystko musi się zmieścić żeby nie zagracić kuchni. Mam ją bardzo małą, a rzeczy dużo dlatego zależało mi na tym, by meble to wszystko pomieściły i w dodatku ładnie wyglądały. Nie lubię nudy, dlatego pójście do sklepu i wybranie czegoś z gotowych już mebli, które mogą mieć inni ludzie, co gorsza-znajomi, nie było możliwe. Poza tym chciałam mieć coś oryginalnego, coś, co spersonalizowałoby moją kuchnię. Chciałam żeby na pierwszy rzut oka było widać, że to pomieszczenie jest właśnie moje.

Przeglądając różne oferty w internecie, bo tak, jak mówiłam, te sklepowe wycieczki definitywnie odrzuciłam. Trafiłam na Pracowniamebli.com. Pomyślałam, że meble kuchenne w ich wykonaniu to jest właśnie to, czego szukam. Obejrzałam ich realizacje i tylko utwierdziłam się w tym przekonaniu. Chwyciłam za telefon i nawiązałam współpracę. Profesjonalna obsługa od pierwszego kontaktu. Miałam konkretny plan na meble, potrzebowałam jednak rady czy w tak małym pomieszczeniu takie rozwiązanie się sprawdzi. Okazało się, że musiałam zmodyfikować odrobinę swój plan, by kuchnia sprawiała jednocześnie optyczne wrażenie większej i była realnie pojemna. Spotkałam się z naprawdę profesjonalnym podejściem. Pracowniamebli.comwykonała projekt mebli kuchennych, po czym je wykonała, a ja cieszyłam się tylko tym, jak szybko postępują prace i że już niedługo będę mogła dobierać jakieś śliczne dodatki. Obserwowałam proces zakładania mebli więc widziałam, że są doskonałe jakościowo i już na tamtym etapie miałam pewność, że będę cieszyła się nimi długi czas. Muszę zaznaczyć, ze była to naprawdę w pełni profesjonalna obsługa i w dodatku kompleksowa, ja naprawdę nie musiałam zbyt wiele tutaj robić. Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Kuchnia wygląda doskonale. Nie wyobrażałam sobie, że tak małą kuchnię można tak bardzo powiększyć dobierając tylko, albo aż odpowiednie meble i co bardzo ważne – kolory. U mnie sprawdziły się delikatne beże z delikatnymi dodatkami w brązie. Co więcej – górne meble są gładkie, lakierowane, co też powiększa przestrzeń, a dolne współgrają z górnymi, z tym że te imitują drewno. Zdecydowaliśmy się na ciemny, kamienny blat, dzięki czemu kuchnia nie jest mdła, poza tym taki blat dobrze się sprawdza podczas codziennych, kuchennych prac. Nie spodziewałam się, że mogę mieć taką ''dużą'', piękną i funkcjonalną kuchnię. Jestem pewna, że z gotowców bym jej tak nie urządziła choćbym nie wiem jak się starała.