Blue Flower

 

Z pewnością adresatami wolnej randki są ludzie stanu wolnego, także rozwodnicy i wdowcy, którzy poszukują swojej drugiej połówki, najczęściej jednak biorą w niej udział osoby, które deklarują się jako świadomi siebie, wolni single, którzy poszukują interesujących partnerów do rozmów.

Dla kogo jeszcze jest to odpowiednia forma poznania miłości swego życia? Z pewnością szybka randka przypadnie do gustu osobom, które cenią swój cenny czas i nie chcą tracić go na zbyt długo trwających imprezach dla singli, czy nieudanych randkach. Dzięki szybkiej randce oszczędzasz swój czas, ponieważ wystarczy, ze zalogujesz się na odpowiedniej stronie, a w trakcie jednego wieczora poznajesz od pięciu do siedmiu osób przeciwnej płci, czyli kilku potencjalnych partnerów. W innych okolicznościach nie masz raczej możliwości na poznanie tak wielu osób w tak krótkim czasie. Co więcej osoby te spełniają określone, wytyczone przez ciebie kryteria, na przykład są w twoim wieku, interesują się tymi samymi rzeczami, co ty, lub cechują je podobne do Ciebie wartości. Są więc idealnymi potencjalnymi partnerami.

Spotkanie na szybkiej randce różni się także od zwykłych spotkań, przede wszystkim ma określoną formułę, nie musisz więc martwić się, że coś przebiegnie nie tak. Po prostu w trakcie szybkiej randki porozmawiasz z każdą osobą w odpowiednim czasie, a później zaznaczysz na karcie, czy jesteś zainteresowany dalszą z nią/nim znajomością. Osoby pojawiające się na szybkiej randce są także w pełni sprawdzone. Organizatorzy dbają o dobro wszystkich uczestników, masz więc świadomość, że poznajesz prawdziwą osobę, a nie wirtualny wymysł z portalu randkowego. Z drugiej strony nie musisz się obawiać o swoje bezpieczeństwo, nikt nie dowie się jak się naprawdę nazywasz, ani gdzie mieszkasz, twoje dane są ściśle chronione przez organizatorów. Szybka randka stwarza komfortową sytuację, w której wszyscy uczestnicy czują się swobodnie i nie muszą się niepotrzebnie stresować. Wszystko przebiega więc w przewidywalnym rytmie, miłej atmosferze jednej z kawiarni i okraszone jest rozmowami na poziomie z interesującymi ludżmi. Warto więc skorzystać z tej opcji.